Witaj!

Jestem Iza, założycielka Jo&Co. i mama trzyletniego Janka.

Postanowiłam spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i oto jest – Jo&Co.!

Miło Cię tu widzieć!

Rozgość się!

W Jo&Co., marce założonej i prowadzonej przez mamę taką jak ty, wierzymy w…

JAKOŚĆ

Materiały, które wybieramy są niezwykle przyjazne dziecięcej skórze, ponieważ posiadają certyfikat GOTS, który ma najwyższe standardy przyznawania. Łączymy je z wysokiej jakości dodatkami przyjaznymi środowisku, takimi jak guziki kokosowe produkowane z łupin orzechów kokosowych.

#ZEROWASTE

Opakowania, w których otrzymujecie zamówienia są zgodne z duchem #zerowaste! Oznacza to, że są wykonane z papieru, nie zawierają plastiku, nadają się w całości do recyklingu oraz, że są w pełni biodegradowalne!

EKOLOGIĘ

Koncerny modowe wypełniają wysypiska setkami ton nadwyżek wyprodukowanej odzieży. Jo&Co. jako odpowiedzialna marka nie generuje nadwyżek produkcyjnych. Dzięki temu otrzymujecie rzeczy unikatowe, uszyte specjalnie dla Was, a jednocześnie wspólnie z nami dbacie o środowisko! Ograniczamy ilość rzeczy w kolekcjach oraz naszych stanach magazynowych tak, by nic nie „wylądowało” w innym miejscu niż u naszych klientów.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Nasze ubrania począwszy od projektu po realizację powstają w Polsce! Jesteśmy lokalnymi patriotami, dlatego współpracujemy z niewielką szwalnią z wieloletnim doświadczeniem z naszego rodzimego pomorza. Materiały, których używamy zostały wyprodukowane przez polskich producentów.

Ściskam mocno,

Iza – właścicielka Jo&Co.