Legginsy to bez wątpienia najwygodniejsza część garderoby. Specjalnie dla naszych maluchów przygotowaliśmy kolekcję legginsów dla starszych dzieci i spodenek dla niemowląt. Wszystkie nasze produkty uszyte są z wysokiej jakości materiałów, aby dzieci zawsze czuły się komfortowo i wygodnie. Materiały i akcesoria, jakich używamy do szycia są ekologiczne. A co za tym idzie bezpieczne dla dzieci, jak i dla środowiska, które nas otacza. Nasze ubranka szyjemy na Pomorzu, w Polsce. Każda rzecz szyta jest w miarę zapotrzebowania. Oferujemy nie tylko produkty ekologiczne, ale też nasze podejście do pracy jest proekologiczne.

Wygodne legginsy dla każdego malucha

Co wyróżnia nasze produkty wśród innych legginsów dla dzieci? Stawiamy na ekologiczny materiał, który jednocześnie jest bardzo wygodny. Maluchy muszą czuć się komfortowo i mieć swobodę ruchów, a nasze spodenki dla dzieci im to zapewniają. Legginsy, które szyjemy wykonane są w 97% z bawełny organicznej, z przędzy opatrzonej certyfikatem GOTS, pozostałe 3% to elastan o gramaturze 360g/m2. Dzięki takiej dzianinie możemy szyć legginsy i inne rodzaje odzieży dla dzieci z najwyżej jakości materiałów, które są wysokiej jakości i trwałości. Dodatek włókien elastanu sprawia, że legginsy dla dzieci są naprawdę elastyczne i nie deformują się podczas noszenia. Co ważniejsze, nie krępują ruchów i maluch może swobodnie się bawić, biegać czy po prostu spać.

Ekologiczne spodenki zapewniające komfort o każdej porze roku

Szyjemy legginsy z prążkowanej dzianiny, która jest idealna do noszenia o każdej porze roku. W chłodniejsze dni zapewni maluchowi komfort cieplny, a w cieplejsze również będzie się nosić przyjemnie, ponieważ bawełna jest materiałem przepuszczającym powietrze. Zapewnia to dobrą wentylację, dzięki czemu dziecko się nie poci. Nasze legginsy dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Dzięki temu każde dziecko może mieć wygodną parę lub kilka, które będą pasować do innych ubranek z dziecięcej szafy.

Wyjątkowe ubrania dla dzieci

Oprócz legginsów dla dzieci mamy też w ofercie spodenki dla niemowląt, które nawet najmniejszym dzieciom zapewniają maksymalny komfort. Oferowane przez nas ubranka są wyjątkowe dzięki materiałom, jakie wykorzystujemy do ich uszycia. Także specjalnie dobrana gama kolorystyczna sprawia, że spodenki i legginsy się wyróżniają. Nawet kokosowe guziki, które dodaliśmy nie tylko do ozdoby, ale i dla wygody wkładania odzieży, specjalnie zostały zaprojektowane, aby łączyć w sobie modę i ekologię. Wybierz już dzisiaj najlepsze legginsy dla swojego dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9