Kominy dziecięce

Kominy dziecięce z powodzeniem zastępują tradycyjnie wiązane szalki. Ich charakterystyczny krój, pozwala na zakładanie ich przez głowę, bez potrzeby rozpinania czy rozwiązywania go jak w przypadku klasycznych szalików. Zapewne jest to świetne rozwiązanie dla dzieci, które nie lubią szalików. Poza ty, że są one niezwykle praktyczne jeśli chodzi o łatwość zakładania, skutecznie chronią one szyję dziecka w mroźne dni, przed chłodem oraz wiatrem. Kominy nie tylko ładnie się prezentują ale i nadają się na różnorodne okazje: do przedszkola, na zabawę na świeżym powietrzu, na spacer czy wycieczkę do lasu.

Funkcjonalne oraz bardzo wygodne

Wiadomo, jak czasami ciężko jest ubrać naszą pociechą, szczególnie w chłodniejsze dni, gdy tych elementów garderoby jest sporo. Właśnie wtedy, komin dziecięcy sprawdzi się idealnie, wystarczy że przełożymy go przez głowę i już chroni szyję dziecka. Twoje dziecko nie lubi nosić szalików? Spróbuj założyć mu komin, zastępując szalik. Sprawne i szybkie zakładanie, to komfort nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Równie sprawnie, można je zdjąć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, a co najważniejsze dziecko poradzi sobie z tym samo, ponieważ nie trzeba ich wiązać ani zapinać. W naszym sklepie, dostępne są również czapki, z którymi stylowe kominy mogą stworzyć idealne zestawy.

Wysoka jakość przede wszystkim

Skóra dziecka, jest bardzo delikatna. Właśnie dlatego, wszystkie elementy garderoby dziecka, powinny być uszyte z bardzo wygodnych, a przede wszystkim z zapewniających prawidłową wentylację. Nasze materiały, posiadają certyfikat GOTS, co oznacza że są całkowicie bezpieczne, dla delikatnej skóry naszych pociech i nie wywołują żadnych alergii. Kominy są tak przyjemne w dotyku, że dzieci z pewnością będą je chętnie nosiły. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Spodobają się nie tylko maluchom ale i ich rodzicom. Tego elementu garderoby, nie powinno zabraknąć w szafie żadnego dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5